Forumul Rockerilor Vasluieni
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Rockerilor Vasluieni

Ca la noi la nimenea!
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin

In jos 
+5
Napasta
Hultanu
Valkiria
svaltvinter
Vuiet
9 participan?i
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Vuiet
Copchil
Copchil



Mesaje : 45
Data de inscriere : 13/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 3:58 pm

Pe data de 30 mai Krepuskul din Cluj(black/death metal experimental) si Ashaena din Barlad(pagan/folk metal) vor sustine in Barlad un concert in clubul Dublin de langa Policlinca Barlad.Intrarea va fi 4 lei si toata porceala incepe la ora 20.Asteptam cat mai multa lume la primul concert metal din Barlad si primul din judetul Vaslui dupa renumitul festival Rock Chance din Vaslui!Sa ne vedem cu bine!
Sus In jos
svaltvinter
Bătrân
Bătrân
svaltvinter


Mesaje : 491
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 34

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:01 pm

da e interesant am sa vin cu siguranta tinand cont ca nu am mai prins un concert undergroud in judetul vs Very Happy
Sus In jos
svaltvinter
Bătrân
Bătrân
svaltvinter


Mesaje : 491
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 34

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:31 pm

da faza e ca nu prea stiu pe unde e policlinica asta Razz da lasa ca dau eu de el Twisted Evil
Sus In jos
Vuiet
Copchil
Copchil



Mesaje : 45
Data de inscriere : 13/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:33 pm

sa fie asta ultima problema,cu siguranta aranjam noi cumva sa fie ok Smile
Sus In jos
svaltvinter
Bătrân
Bătrân
svaltvinter


Mesaje : 491
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 34

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:37 pm

apropo vinerea e rockoteca in Dublin nu?ce se baga mai mult? Laughing
Sus In jos
Vuiet
Copchil
Copchil



Mesaje : 45
Data de inscriere : 13/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:44 pm

Joia de fapt Smile pai se bag de la hardcore pana la brutal core,in functie de ce vrea fiecare.Trebuie doar sa ceri si-ti baga.Locatia e foarte faina,sonorizarea la fel iar berea e doar 3 lei,deci nah,e ok.Saptamana trecuta a fost full Smile
Sus In jos
svaltvinter
Bătrân
Bătrân
svaltvinter


Mesaje : 491
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 34

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 4:46 pm

super tare cred ca am sa fac si eu o vizita Twisted Evil
Sus In jos
Vuiet
Copchil
Copchil



Mesaje : 45
Data de inscriere : 13/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 11:33 am

Pentru cei care nu stiu :

KREPUSKUL - https://www.youtube.com/watch?v=6V3amofYXpI / www.krepuskul.com
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Ashaena barlad   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMier Mai 14, 2008 2:49 pm

Vine si eu
Sus In jos
Valkiria
Fecior
Fecior
Valkiria


Mesaje : 68
Data de inscriere : 11/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 11:23 am

kkt...nu pot sa vin...mai amanati cu vreo 2 zile ca sa pot veni Smile
Sus In jos
Vuiet
Copchil
Copchil



Mesaje : 45
Data de inscriere : 13/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeVin Mai 16, 2008 1:37 pm

din pacate nu putem,doar atunci s-o putut face concertu Sad oricum,daca iese concertu asta,vor fi mai multe.
Sus In jos
Hultanu
Fecior
Fecior
Hultanu


Mesaje : 74
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Tara Berladnicilor

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 5:14 pm

Azi am fost ca sa rezolv de afise. Acestea vor fi gata in cateva zile. Apoi o sa ma reped o fuga in Vaslui ca sa va aduc si voua cateva sa le impartiti intre voi sau eventual sa le afisati pe la licee sau pe unde stiti voi ca vietzuieste suflarea rockereasca. Tinem legatura!
Cu bine!
Sus In jos
http://www.ashaena.com
svaltvinter
Bătrân
Bătrân
svaltvinter


Mesaje : 491
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 34

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeLun Mai 19, 2008 5:21 pm

da o sa le impartim la baietasi.te ast.in vs sa bem si ceva Twisted Evil
Sus In jos
Hultanu
Fecior
Fecior
Hultanu


Mesaje : 74
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Tara Berladnicilor

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeJoi Mai 22, 2008 12:26 am

Iaca si afisu' :

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin 2008.05.30
Sus In jos
http://www.ashaena.com
Vuiet
Copchil
Copchil



Mesaje : 45
Data de inscriere : 13/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 1:48 pm

Pentru cei care vin dinafara orasului,puteti sta linisti in club pana la ora trenului Smile
Sus In jos
Napasta
Zdravăn
Zdravăn
Napasta


Mesaje : 115
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Barlad

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeMar Mai 27, 2008 2:52 pm

Cei care doresc albume Krepuskul sa ma contacteze pana miercuri seara.
Sus In jos
http://paradexul.blogspot.com/
Vuiet
Copchil
Copchil



Mesaje : 45
Data de inscriere : 13/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 9:31 am

Multumim foarte mult vasluienilor pentru sustinere.Ati fost sufletul "petrecerii"!.Sper sa ne mai vedem si cu alte ocazii,dar de data asta fara incidente.
Sus In jos
Rad Urs
Admin
Admin
Rad Urs


Mesaje : 101
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 38
Localizare : Lângă pădure

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 11:23 am

Incidente? Care? Cum? A luat vreo unul bataie? Suspect
Sus In jos
Vuiet
Copchil
Copchil



Mesaje : 45
Data de inscriere : 13/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 12:43 pm

Inca nu stiu,astept sa zica vreo ceva baietii din Vaslui.Eu cu Tudor am plecat ca eram cu sculele si bagaje deci nu stiu ce s-a intamplat dupa.
Sus In jos
L0ST
Bătrân
Bătrân
L0ST


Mesaje : 338
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 35
Localizare : In pãdure

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 12:54 pm

nu a luat nimeni bataie dintre noi. DJ-ul a fost retinut afara pentru cateva suturi din cate am vazut iar cand a intrat au inceput sa zboare sticlele din dotare in usa. A venit politia la scurt timp dupa, oricum nu mai era nimeni. Apoi am frecat menta vreo ora si ceva aproape doua pe drum si in gara. A fost bine. Felicitari Ashaena si Krepuskul.

(btw am inteles ca baietii erau de la tudor de la scoala ... aveti grija de el Razz)
Sus In jos
Hultanu
Fecior
Fecior
Hultanu


Mesaje : 74
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Tara Berladnicilor

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 1:34 pm

Multumesc celor dintre voi ce au fost la concert. Ati fost cei mai inimosi. Respectele mele! Intr-adevar ascultatorii de rock din Vaslui merita un loc unde sa asculte rock si concerte la care sa participe.
Sus In jos
http://www.ashaena.com
svaltvinter
Bătrân
Bătrân
svaltvinter


Mesaje : 491
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 34

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 2:53 pm

bre a fost o seara super tare:)am urlat cat ma tinut gura.a fost bine ,totusi puteau veni mai multi barladeni dar e mai fain crek sa stai acasa in fata calculatorului si sa asculti muzica, sa te uiti pe you tube la videoclipuri,cand ai un concert metal la tine in oras odata la 100 de ani.cam asa e publicul pe la noi.trupe sunt sunt si bravo lor ca isi dau silinta.bafta in continuare.
Sus In jos
haka_666
Copchil
Copchil
haka_666


Mesaje : 19
Data de inscriere : 11/05/2008
Localizare : seku

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeSam Mai 31, 2008 3:08 pm

a fost prea tare "Doamne ajuta " l-a mai multe ... respect ashaena&krepuskul

la intoarcere acasa ne-a disperat andrei cu "treceti batalioane" ... da pana la urma urmei prea tare piesa ... respetele mele ashaena
Sus In jos
Napasta
Zdravăn
Zdravăn
Napasta


Mesaje : 115
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Barlad

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeLun Iun 02, 2008 6:41 am

L0ST a scris:
(btw am inteles ca baietii erau de la tudor de la scoala ... aveti grija de el Razz)
Ia ca ma duc la scoala... sa vedem ce-o iesi Very Happy
Sus In jos
http://paradexul.blogspot.com/
L0ST
Bătrân
Bătrân
L0ST


Mesaje : 338
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 35
Localizare : In pãdure

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitimeLun Iun 02, 2008 1:20 pm

asteptam mesaj ... !
Sus In jos
Continut sponsorizat





Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin Icon_minitime

Sus In jos
 
Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Ashaena, Krepuskul, Sever-Bogdan, DLT si Exoteric
» MetalSupport editia a-III-a - Truda, Krepuskul.......
» Trooper live in Iasi pe 17 aprilie
» Negura Bunget live in Iasi pe 18 aprilie
» life metal club(1 an)-Bucuresti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Rockerilor Vasluieni :: Rock în Vaslui :: Concerte-
Mergi direct la: