Forumul Rockerilor Vasluieni
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Rockerilor Vasluieni

Ca la noi la nimenea!
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin

In jos 
+5
Napasta
Hultanu
Valkiria
svaltvinter
Vuiet
9 participan?i
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Napasta
Zdravăn
Zdravăn
Napasta


Mesaje : 115
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Barlad

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 6:46 am

Ha ha ha... n-o zis nimic coca. Doar s-o uitat la mine... nici macar un "bai", un "ha", un "muie", un "roacare" sau ceva... Sa vedem ce-o sa fie joi la rockoteca Very Happy... curios tare.
Sus In jos
http://paradexul.blogspot.com/
L0ST
Bătrân
Bătrân
L0ST


Mesaje : 338
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 35
Localizare : In pãdure

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 10:48 am

inseamna ca nu se mai intampla nimic
Sus In jos
Valkiria
Fecior
Fecior
Valkiria


Mesaje : 68
Data de inscriere : 11/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 12:40 pm

mie imi pare nespus de rau ca nu am putut sa vin la concert Sad...de-acu pe data viitoare...
mai, eu nu inteleg... e tare ciudat ca niste cocalari din acel liceu...niste copchii de 16 ani sa ia la bataie pe oamenii din rockoteca...ma gandesc eu, din 50 de oameni care erau acolo...nu s-a gasit niciunul sa-i vina de hac la vreounul din ei...?...
Sus In jos
svaltvinter
Bătrân
Bătrân
svaltvinter


Mesaje : 491
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 34

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 12:52 pm

pai draga cornelia avand in vedere ca noi eram si straini pe acolo si trebuia sa plecam la gara mai incolo nu cred ca era prea indicat sa iscam o bataie cu manelistii de acolo.oricum eram mai putini in rockoteca si erau mai multe fete crek.
Sus In jos
zOdiak
Zdravăn
Zdravăn
zOdiak


Mesaje : 139
Data de inscriere : 28/05/2008
Localizare : Vaslui City

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 1:17 pm

horgh a scris:
pai draga cornelia avand in vedere ca noi eram si straini pe acolo si trebuia sa plecam la gara mai incolo nu cred ca era prea indicat sa iscam o bataie cu manelistii de acolo.oricum eram mai putini in rockoteca si erau mai multe fete crek.

Ai dreptate, e bine sa fii rezervat. Desi frustrarea e cam mare, adica vin niste imbecili sa se distreze pe seama ta... Evil or Very Mad Dar cum de intra acolo, cine le-a dat voie? Nu e un show privat?...
Sus In jos
Napasta
Zdravăn
Zdravăn
Napasta


Mesaje : 115
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Barlad

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 1:31 pm

Era tarziu dupa concert. Nu mai erau 50, mai eram vreo 15-20 de oameni, mai beti, mai putin beti, mai fete, mai nefete... nu era nimeni de la paza sau politie, ci doar tipul care pune muzica din partea clublui. Si dupa cum am auzit i-au cam spart nasul...
Sus In jos
http://paradexul.blogspot.com/
L0ST
Bătrân
Bătrân
L0ST


Mesaje : 338
Data de inscriere : 11/05/2008
Varsta : 35
Localizare : In pãdure

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeMar Iun 03, 2008 2:39 pm

Sus In jos
Valkiria
Fecior
Fecior
Valkiria


Mesaje : 68
Data de inscriere : 11/05/2008

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 5:37 pm

hehe..ce poze frumoase I love you
Sus In jos
zOdiak
Zdravăn
Zdravăn
zOdiak


Mesaje : 139
Data de inscriere : 28/05/2008
Localizare : Vaslui City

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 8:00 am

Marfa!!! Costumele de scena sunt f reusite baeti!!! cheers Inainte (acu vrun an) erau cam asa si asa....

Si-mi place Schecterul lu Cosmin Cool !
Sus In jos
Napasta
Zdravăn
Zdravăn
Napasta


Mesaje : 115
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Barlad

Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitimeJoi Iun 05, 2008 3:17 pm

Si lui ii place mult Laughing
Sus In jos
http://paradexul.blogspot.com/
Continut sponsorizat





Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin   Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Ashaena, Krepuskul, Sever-Bogdan, DLT si Exoteric
» MetalSupport editia a-III-a - Truda, Krepuskul.......
» Trooper live in Iasi pe 17 aprilie
» Negura Bunget live in Iasi pe 18 aprilie
» life metal club(1 an)-Bucuresti

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Rockerilor Vasluieni :: Rock în Vaslui :: Concerte-
Mergi direct la: