Forumul Rockerilor Vasluieni
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Forumul Rockerilor Vasluieni

Ca la noi la nimenea!
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 life metal club(1 an)-Bucuresti

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
strigat ragushit
Copchil
Copchil
strigat ragushit


Mesaje : 46
Data de inscriere : 12/05/2008

life metal club(1 an)-Bucuresti Empty
MesajSubiect: life metal club(1 an)-Bucuresti   life metal club(1 an)-Bucuresti Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 10:28 pm

trupele..care au concertat au fost:
ka gaia an-bucuresti(in premiera..din cate am inteles)..si..mi-au placut mult..au facut..o treaba buna...
shadowsong-suceava(mi s-a parut k nu s-au simtit prea bine pe scena..din nefericire)..probabil datorita publicului care nu prea s-a manifestat..in timp..ce.ai..au cantat....dar cu toate acestea eu..i-am aplaudat....oare dc ...din kuza..faptului..k..or fi ei asa mai micutzi..oare..?..mda in fine...sau poate nu..prea a auzit lumea de ei..whatever
true mind-brasov....
ashaena-barlad...a fost bine.. Razz.. pana la momentul respectiv nu ascultasem nicio piesa de-a voastra..scz.. Embarassed ... Smile ..iar melodiile ce pot..sa zic..au fost peste asteptarile..mele.. Razz
si in sfarsit bucovina..pe..care mi-i doream cel mai mult sa-i vad.. Razz (f..frumos...au incheiat seara...cum se cuvinea. Razz .mai cantand..2 piese..pe..care deja le cantase.. Smile ):luna preste varfuri(my fav).... ..cea de-a doua cred k am uitat-o Embarassed ..hmm..park a fost vb despre straja..dak nu corectati-ma
Sus In jos
strigat ragushit
Copchil
Copchil
strigat ragushit


Mesaje : 46
Data de inscriere : 12/05/2008

life metal club(1 an)-Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: life metal club(1 an)-Bucuresti   life metal club(1 an)-Bucuresti Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 10:35 pm

aa..poze puteti vedea..pe..hi5
Sus In jos
Napasta
Zdravăn
Zdravăn
Napasta


Mesaje : 115
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Barlad

life metal club(1 an)-Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: life metal club(1 an)-Bucuresti   life metal club(1 an)-Bucuresti Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 11:45 pm

Imi permit sa-mi dau si eu oleaca cu parerea aici (daca imi dati voie).
Ka Gaia An au fost super pentru debut. Pe data viitoare ma gandesc ca ar trebui sa verifice de doua ori daca sunt chitarile acordate si mai multa grija la vocea clean.
ShadowSong nu s-au simtit prea bine pe scena pentru ca s-au enervat la proba de sunet sau mai precis i-a enervat sunetistul, care abia atunci invata... In rest nu comentez.
True Mind... mi-a placut coverul dupa Sterian. In rest nu comentez.
A fost (doar) a doua oara cand vad Bucovina live... si imi pare bine ca i-am vazut inainte sa ia clapar, pentru ca acum suna total altfel. Mi-a placut foarte mult piesa Vuiet de Negru Izvor (cred ca asa se cheama), Duh (desigur!) si Straja (da, pe aceasta au cantat-o ultima la bis).
Data viitoare o sa fac o cronica serioasa de concert, acum din motive personale neputand sa scriu prea multe despre trupele ce au cantat.
Sus In jos
http://paradexul.blogspot.com/
Napasta
Zdravăn
Zdravăn
Napasta


Mesaje : 115
Data de inscriere : 19/05/2008
Localizare : Barlad

life metal club(1 an)-Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: life metal club(1 an)-Bucuresti   life metal club(1 an)-Bucuresti Icon_minitimeMar Mai 20, 2008 11:46 pm

A... poze vedeti la Suzana pe hi5 Razz si mai multe cu noi aici http://ashaena.com/lmc1.html
Sus In jos
http://paradexul.blogspot.com/
Continut sponsorizat





life metal club(1 an)-Bucuresti Empty
MesajSubiect: Re: life metal club(1 an)-Bucuresti   life metal club(1 an)-Bucuresti Icon_minitime

Sus In jos
 
life metal club(1 an)-Bucuresti
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ThunderStorm- Heavy metal Bucuresti
» Dodsferd - Spitting With Hatred, The Insignificance Of Life (2011)
» Krepuskul & Ashaena live in Club Dublin
» Intrunirea Bukowina Motor Club 15-17 august 2008
» NEW METAL (Nu Metal)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forumul Rockerilor Vasluieni :: Rock în Vaslui :: Locuri vizitate-
Mergi direct la: